Student si přivydělával - 1
Zdroj: Policie ČR / Twitter
Měl kuráž

Student potřeboval nutně peníze. K neobvyklému přivýdělku využil skříň na koleji!

12. 5. 2017

Mladí lidé neustále přemýšlejí, jakým způsobem si přivydělat nějakou tu korunu navíc. Student (24) si přímo na vysokoškolské koleji v Plzni zařídil ve skříni vlastní byznys. Jak to udělal?

Vysokoškolský život může být někdy pěkně náročný. A to i po finanční stránce. Většina studentů se snaží si přivydělat nějakou tu korunu navíc k dobru. Tento mladý muž na to šel ale jiným způsobem a přímo na vysokoškolské koleji v Plzni si pěstoval marihuanu. Musí se nechat, že jeho výběr místa byl celkem odvážný.

Mladík podle deníku Aha! pěstoval marihuanu přímo ve svém pokoji ve vestavěných skříních. „Bylo zajištěno celkem 16 kusů vzrostlých rostlin a několik desítek gramů sušiny rostlin konopí,“ uvedla policistka Veronika Hokrová. „Chtěl si přivydělat následným prodejem produktu,“ dodala Hokrová.

Za jakých podmínek se o jeho lásce k rostlinám dozvěděla policie, není známo. Podle všeho student pěstoval marihuanu od začátku zimního semestru, tedy od října. Další semestr však možná stráví mladík ve vězení, jelikož mu hrozí až 6 měsíců.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Fence zabili majitele, pět let byla přivázaná. Ukousla si packu

Autor: mic

Diskuze