Výměna manželek - Hádky a obviňování během osmi očí - 11
Zdroj: TV Nova
Co se dělo?

Středeční Výměna manželek: Obvinění ze sexuálního obtěžování? Co se dělo?

11. 1. 2018

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle jste mohli vidět, jak zvládla dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené.

12 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Bukovan, kterou tvoří Gabriela (42), Vojta (42), dcera Jenny (11) a syn Vojta (7). Na druhé straně byli Helena (44) a Radek (39) se syny Honzou (6) a Radkem (9), kteří žijí v Hnojnici.

V životě Heleny a jejího manžela Vojty se od natáčení skoro nic nezměnilo. "K žádné radikální změně nedošlo. Jen jsme pochopili, že jeden bez druhého bychom nedokázali být,“ řekl Vojta.
A jak vzpomíná na vyměněnou manželku Helenu? Částečně kladně, částečně záporně. "V některých věcech mě hodně překvapila, v jiných zklamala. Na začátku na něčem lpěla, ale potom to sama porušovala," řekl.

Také ho dost šokovala, když nechtěla koupat malého Vojtu. Říká: "Tvrdila, že by ji někdo mohl nařknout ze sexuálního obtěžování. Přitom to měla přímo napsané v manuálu."

Tento díl Výměny manželek si můžete zdarma pustit na NOVA Plus.

Autor: mk

Diskuze