Eren Toben a Maria Peiner - 3
Zdroj: facebook.com
Strašlivá krutost

Přítelkyně mu oznámila, že je těhotná. Zachoval se jako ta nejhorší zrůda na světě!

22. 2. 2016

Eren Toben (20) zjistil, že bude otcem. Jenže když mu přítelkyně tuhle radostnou zprávu oznámila, udělal něco, co naprosto popírá jakoukoli lidskost.

Eren měl vztah s mladou Mariou Peiner (19) a vypadalo to, že je to láska jako trám. Jednoho dne přišla dívka za Erenem a oznámila mu, že je s ním těhotná. Ten byl v první chvíli zaskočený, ale zdálo se, že zprávu o dítěti přijal dobře. Měsíce ubíhaly a Maria započala osmý měsíc těhotenství. V Erenově hlavě se ale zrodilo něco hrůzného.

Ukázalo se, že mladík je z budoucího otcovství zoufalý, a tak se rozhodl pro neskutečně odporný čin. Vymyslel plán, který měl jediný cíl - zabít těhotnou Mariu. S pomocí bývalého spolužáka a kamaráda Daniela Muellera vylákal nebohou dívku do lesa na okraji Berlína, kde ji muži napadli, ubodali nožem, a následně polili benzínem a zapálili.

O pár dní později našel kolemjdoucí muž Mariino tělo. Policie po delším šetření nakonec zatkla Erena i jeho komplice díky otiskům, které našla na vražedné zbrani nedaleko místa činu. "Ta dívka byla těžce pobodaná, ale když ji zapálili, byla stále při vědomí," řekl soudce během soudního procesu. Oba vrazi byli nakonec odsouzeni ke 14 letům vězení.

Autor: lor

Diskuze