Zuzana Belohorcová - 6
Zdroj: facebook
Držíme palce!

STRACH O ŽIVOT: Zuzana Belohorcová uvízla s rodinou v Miami. Čekají na ničivý hurikán!

9. 9. 2017

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (41) žije už nějaký čas s rodinou v Miami, kde teď kvůli hurikánu není zrovna jednoduché žití. Zuzana se tak s rodinou připravuje na ničivý hurikán, protože lety již byly vyprodané...

6 fotek
Hurikán Irma již zpustošil ostrov Svatý Martin a momentálně se žene k floridskému pobřeží USA. Vyžádal si zatím už 17 obětí. Situace je tedy velmi vážná, a proto se mnozí diví těm, co zůstávají ve svých domech. Takto se rozhodla i Belohorcová.

„Upřímně, nedá mi nenapsat a vysvětlit naše rozhodnutí, proč zůstat. Portofino Tower, barák, ve kterém žijeme, je jeden z nejlépe postavených, bytelných baráků na South Beach se železobetonovými základy postavený na pilotách, který už přežil nejeden hurikán. Takže v momentě, kdy byla nařízena ve čtvrtek ve 12 hodin první evakuace už bylo pozdě někam letět,“ napsala na sociální síť Belohorcová. Všechny lety totiž byly ihned vyprodané a mezi lidmi nastala pořádná panika.

„Proto jsme se rozhodli s dalšími pětadvaceti rodinami z Portofino, věřte mi, nejsou to blázni jak píšete o nás, ale jsou to milující rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší a nikdy by neriskovali své životy, celou tu zkázu přečkat společně v lobby baráku, které je na vyvýšeném čtvrtém patře výškového baráku. Celé lobby má protihurikánová okna a je zabarikádované železnými deskami. K dispozici jsou nám zdravotníci a security v baráku, který má své vlastní generátory na elektriku, protože nejhorší situace nastane po řádění hurikánu. Všude bude vše zatopené, bude chaos a panika, takže věřte mi, nejsme žádné naivky, ale jsme dobře připraveni i na tuto situaci. Máme zásoby jídla a vody na několik týdnů, nejsme blázni, kteří si touží udělat fotky a videa hrozícího hurikánu, ale jsme milující rodiče, kteří v dané situaci museli udělat rozhodnutí a doufáme, že jsme se rozhodli správně. Věřte mi, máme z hurikánu velký respekt a velkou pokoru, a lítost nad lidmi, které už řádění tohoto ničivého hurikánu zasáhlo. Přesto mě mrzí zákeřné komentáře od lidí, kteří ani nemají páru o tom, co se tu děje a hodnotí pouze z toho, co vidí v televizi,“ vysvětlila Belohorcová.

Nezbývá, než moderátorce, její rodině i ostatním rodinám držet palce v této těžké chvíli, aby vše zvládly co nejlépe!

Autor: niž

Diskuze