Ladislav Mrkvička
Zdroj: Profimedia
To nevypadá dobře...

Hvězda seriálu Policie Modrava Ladislav Mrkvička ruší představení: Vážná nemoc?

22. 2. 2017

Okolo hvězdy kriminálního seriálu Policie Modrava Ladislava Mrkvičky (78) se už delší dobu šíří spekulace o jeho špatném zdravotním stavu. Herec neustále ruší svá divadelní představení a podle všeho to s ním nevypadá vůbec dobře.

Představitel Emila Kintzla v seriálu Policie Modrava Ladislav Mrkvička už delší dobu neustále ruší svá divadelní představení. Mrkvičkovo okolí má strach z nejhoršího. Mluví se totiž o tom, že na vině je nějaká vážná nemoc. Dokonce zazněly spekulace o Parkinsonově chorobě.

Tyto dohady přiživuje i fakt, že je oblíbený herec odmítá jakkoliv komentovat. „O svém zdravotním stavu se s vámi nebudu bavit,“ sdělil Ladislav Mrkvička deníku Aha! a celou věc tak zametl rázně pod stůl.

Všichni z hercova okolí mají o něj strach. Už několikrát zrušil svá divadelní představení a vždy to odůvodnil tím, že ho trápí nějaká viróza. „Láďa je na tom špatně a rozhodně mu nepřidalo ani to, že ho opustila manželka Alena. Rozvod ho srazil na kolena,“ svěřil se deníku Aha! jeden z jeho kolegů. Jak na tom uznávaný herec doopravdy je, ukáže až čas. Doufejme, že se nakonec nebude jednat o nic vážného.

Autor: mic

Diskuze