Zdroj: Prásk!
Chvíle hrůzy

STRACH Martina Dejdara: Bál se o život syna!

17. 9. 2017

Rodina a zdraví je to nejcennější, To ví i kouč ze show Tvoje tvář má známý hlas Martin Dejdar. Ten nedávno zažil opravdu nepříjemné chvíle, kdy se bál o syna Matěje. Hurikán Irma zkrátka nadělil perné chvíle i českým hvězdám...

Ruiny z jejich domů a zahrad, milionové škody, nedostatek zásob, slzy. To po sobě zanechal hurikán Irma. Na Floridě má hodně nemovitostí i spoustu hvězd. A ani jim se zkáza hurikánu nevyhnula!

Chvíle hrůzy si na vlastní kůži zažila třeba slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová, která přímo v Miami žije s rodinou osm let, v bytě, za který prý dala skoro 53 milionů. Zažila si tam hrůzu, a navíc se s manželem rozhodli, že se zabarikádují ve svém bytě. Rozhodnutí, které je mohlo stát i život!

Strachy bez sebe je i Martin Dejdar. Jeho syn Matěj tam žije a hraje hokej. I on  musel opustit domov a jít do evakuačního centra! Domů tátovi posílal strašidelné fotky. Včetně prázdných obchodů, kde už nejsou vůbec žádné zásoby! 

Jaké další hvězdy ohrozil hurikán Irma? Na to se podívejte v následujícím videu, kde jsou i děsivé záběry z řádění ničivého hurikánu.

Autor: bin

Diskuze