Seann William Scott - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Je to vůbec on?

Stiflera z Prciček nepoznáte: Jak známého vtipálka změnily drogy? Neuvěříte, jak dnes vypadá!

12. 5. 2017

Představitel legendárního Stiflera William Scott (40) si prošel doslova peklem. Jak ho změnily drogy a alkohol? Poznali byste ho vůbec?

5 fotek
Tohohle chlápka si většina lidí už navždy bude pamatovat jako legendárního Stiflera z Prci, prci, prcičky. Vtipálka, který dostal do postele každou holku, na kterou si jenom ukázal. Ve svém osobním životě to však Sean William Scott neměl až tak růžové. Prošel si totiž doslova peklem a to ho navždy změnilo.

William propadl jako spousta jiných jeho kolegů z branže závislosti na drogách a alkoholu. V té době vznikla spousta fotek, na kterých William vypadal jako nějaký vagabund. V roce 2011 ale herec nastoupil do léčebny kvůli zdravotním a psychickým problémům. Pravda je však taková, že zde bojoval se svými démony.

Naštěstí William boj proti svým závislostem vyhrál a hodil se opět do pohody. V současné době to hercovi neskutečně sluší. Pečuje o sebe a navíc na sobě tvrdě maká v posilovně. Nutno podotknout, že to oblíbenému Stiflerovi sluší víc než kdy dřív. Teď už musíme už jen doufat, že mu to vydrží.

Autor: mic

Diskuze