Ordinace: Šárka Šedivá, nová sestřička
Zdroj: Archiv TV Nova
Mohly by být sestry

FOTO: Štěpánka Fingerhutová se pochlubila krásnou maminkou! Jejich podoba je neuvěřitelná

17. 5. 2017

V Ordinaci hraje nešťastnou a zákeřnou dívku, která tragicky přišla o matku. Ve skutečnosti je to ale přesně naopak. Štěpánka je veselá dívka, která se může pyšnit úžasným vztahem s matkou. Vzájemná láska jde vycítit i z této fotografie, kterou se herečka pochlubila na Instagramu.

7 fotek
Štěpánka Fingerhutová (20) je bez debaty krásná žena. Modelingu se věnuje už od svých sedmi let! Tehdy zahlédla svou sestřenici v katalogu s oblečením a poprosila rodiče, jestli by se nemohla modelingu také věnovat. Ti jí v tom nebránili a udělali dobře. Štěpánka totiž uspěla hned na prvním castingu.

Svou krásu zdědila po mamince. Přesvědčila nás o tom na Den matek, kdy sdílela jejich společnou fotografii. Její matka má podobně jemné rysy a milý úsměv. Ten jí mohla vykouzlit na tváři právě Štěpánka. Poslední dobou si totiž vede naprosto skvěle. Kromě hraní v divadle se naplno věnuje roli bláznivé Šárky v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. To ale není všechno, zvládá do toho ještě školu!

Nedávno třeba dopsala absolventskou práci. Její tempo je neuvěřitelné a maminka je na ni právem hrdá. Krásná herečka snad brzy školu dodělá a trochu se jí uleví, i když se nezdá, že by to nijak zvlášť potřebovala. Štěpánka je prostě a jednoduše živel, který se jen tak nevidí!


ČTĚTE TAKÉ:
ČTVRTEK V ORDINACI: Vyjde najevo, že za vážným zraněním Ilony stojí Šárka?

Autor: Beat

Diskuze