Štěpánka Fingerhutová
Zdroj: Instagram
Náročná profese

Štěpánka Fingerhutová řeší velký PROBLÉM: Režisér mě zabije... Co se jí stalo?

14. 11. 2017

Krásná Štepánka Fingerhutová (21) sice v Ordinaci už nějaký čas není, přesto je pracovně dost vytížená. A to se jí teď tak trochu vymstilo! Holt spoléhat se na druhé, se někdy bohužel nevyplácí.

8 fotek
Štěpánka Fingerhutová se v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 představila jako krásná, ale psychicky labilní Šárka Šedivá. Z obrazovek mladá, nadějná herečka sice zmizela, přesto má pracovních nabídek více než dost. A teď poznala, že i její profese má někdy své stinné stránky.

Štěpánka se na sociální síti se svými fanoušky podělila o průšvih, kde ale nebyla vina na její straně, jak by mohlo z jejího komentáře u fotek mylně vyznít. Herečka totiž najednou zjistila, že se jí kryje natáčení s představením v divadle. Měla u sebe zapsaný špatný termín natáčení, který jí už byl chybně sdělen.

A tak teď musí řešit nepříjemný problém, který způsobil někdo jiný. Naklonovat se asi nedokáže, a tak není příliš pravděpodobné, že by také dokázala být na dvou místech zároveň. Otázkou je, kdo s něčí chybou bude mít větší problém. Rejža za kamerou, nebo rejža v divadle? Tak snad to Štepánka úspěšně vyřeší a už se to nebude opakovat. Není téměř nic horšího, než doplácet na chyby jiných lidí.

Štěpánka Fingerhutová otevřeně promluvila o anorexii i první lásce! ROZHOVOR

Autor: bin

Diskuze