SuperStar: Ewa Farna - 4. finále
SuperStar V SuperStar to jiskří

Štefan Pčelár o rudém modelu Ewy Farne: Byla hodně sexy!

Aktualizováno 16.4. 2013 18:40

Že to mezi finalistou SuperStar Štefanem Pčelárem (25) a porotkyní pěvecké soutěže Ewou Farnou (19) jiskří, je známá věc. Zpěvák už si dokonce nebere servítky a hodnotí Slavici tak, že je hodně sexy.

Ewa Farna si na čtvrté finálové kolo SuperStar oblékla velmi provokativní šaty. Upnutý model dal vyniknout jejím ženským křivkám, které se očividně neskutečně líbí finalistovi soutěže Štefanu Pčelárovi. "Co na to říct, byla very hot (v překladu zn. hodně sexy - pozn. red.)!" smál se Pčelár v Denících na VOYO.cz.

Farna v minulém kole opustila na chvíli židli porotkyně a na pódiu zazpívala hit od Whitney Houston I Will Always Love You (v překladu zn. Navždy tě budu milovat). Bylo to pro Štefana? "To si opravdu nemyslím," řekl Pčelár a ddodal, že už s Ewou nechce být spojován.

ČTĚTE TAKÉ:

Štefan Pčelár: Na tu pravou se ještě načekám. ROZHOVOR
VIDEO: SuperStar: Takhle blbne nesmělý krasavec Štefan Pčelár!
Ewa Farna EXKLUZIVNĚ: Ke štěstí jí chybí jen chlap!

Zorka Kepková hodnotí: Ve filmovém kole měli chlapi na co koukat

Podívejte se na výkon Štefana Pčelára ve čtvrtém finálovém kole:

Už v neděli se finálová TOP 8 představí divákům v pátém finálovém kole. Tentokrát budou moci diváci TV Nova sledovat kolo s tématem "legendy". Kdo opustí novou éru SuperStar, o tom se začne rozhodovat už 21. dubna od 20:20.

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO.

Autor: mivr

Diskuze