Velká změna v těhotenství Kate - 1
Zdroj: Profimedia
Velká změna

Stav těhotné vévodkyně Kate se rapidně změnil. Co se v královské rodině děje?

6. 10. 2017

Vévodkyně Kate (35) je potřetí těhotná a ani tentokrát se jí nevyhnuly velké těhotenské nevolnosti, kvůli kterým se musí distancovat od společenských akcí. Nyní přichází zvrat.

8 fotek
Jak už je nějakou dobu známo, vévodkyně Kate je opět těhotná. Ani potřetí se jí bohužel nevyhnuly nadměrné těhotenské nevolnosti. Tyto obtíže se většinou projevují od prvního do čtvrtého měsíce těhotenství a jejich příčina není lékařům dodnes zcela jasná. Žena je při těchto obtížích ohrožena na životě z důsledků ztráty tekutin a živin. Negativní dopad to může mít i na plod. Kate se tedy stáhla do ústraní a její manžel princ William (35) se veřejných aktivit účastní sám.

Možná už se Kate ale blýská na lepší časy. Vévoda a vévodkyně z Cambridge a princ Harry se společně zúčastní recepce v Buckinghamském paláci na oslavu Světového dne duševního zdraví. Pro Kate to bude první společenská akce od doby, kdy bylo světu oznámeno, že čeká třetí dítě a trpí, stejně jako u předchozích těhotenství, velkými nevolnostmi.

Je pravděpodobné, že se stav vévodkyně zlepšil, když se po delší době opět rozhodla ukázat na veřejnosti. William se dokonce na jedné akci nechal slyšet, že má Kate to nejhorší už za sebou.

Autor: mk

Diskuze