Anna Kadeřávková
Zdroj: facebook.com
Překvapení

Výborná žačka Rozina z Ulice: Prozradila, že ve skutečnosti to má se školou úplně jinak!

Aktualizováno 18.6. 2015 11:39

Blonďatá herečka Annna Kadeřávková hraje v nekonečném seriálu Ulice vzornou a momentálně šikanovanou školačku Rozinu Maléřovou. Ve skutečnosti je však pravý opak.

10 fotek

Je jasné, že při natáčení seriálu Ulice herci nemůžou stíhat moc jiných aktivit. Proto se není čemu divit, že ti školou povinní, vše trochu zanedbávají. Jinak na tom právě není ani herečka Anna Kadeřávková.

I když se jí moc nechtělo, popsala herečka portálu Super.cz, jaká studentka ve skutečnosti je: "V Ulici je to velký extrém. Já jsem někde uprostřed. Nebojím se něco říct, ale zároveň jsem hodná." Annu herectví opravdu baví a chce se mu věnovat i v budoucnu, proto také studuje konzervatoř.

S jejím studiem to však není moc valné. Vypadá to totiž, že prochází jen tak tak: "Procházím. Měla jsem čtyřku ze stepu, který mi úplně nejde. Ale prošla jsem do čtvrťáku, to je důležité."

Není se čemu divit, že studium nestíhá. Vedle častého natáčení Ulice věnuje čas i svému příteli. Jeho totožnost sice zatím neprozradila, ale víme, že s ním chodí již půl roku a je také z filmové branže. 

 


Autor: lk

Diskuze