Proč byste měli spát nazí
Zdroj: Profimedia
Je to přirozené

DOKONALÉ: Proč byste vždy měli spát nazí? Už to jinak nedělejte!

28. 3. 2017

Zdá se vám trapné spát úplně nazí, a tak se raději mordujete v nepohodlném pyžamu? Děláte zásadní chybu a obíráte se o kvalitní spánek.

Je pro vás nepříjemné spát nazí, protože máte pocit, že děláte něco špatného? To je velká chyba! Je to nejpřirozenější věc na světě.

Málokdo ví, že vám musí klesnout tělesná teplota o půl stupně, abyste usnuli. Oblečení ji naopak zvyšuje, a proto vám déle trvá usnout. Kromě toho je nepohodlné, a tím vás během spánku ruší. Také neprospívá vašim intimním partiím, protože kdejaký materiál by ho mohl dráždit. Proto by měli spát muži naprosto nazí.

Stydlivější ženy by mohly aspoň volit košilku místo pyžama. Dalším důvodem, proč spát nazí, je skutečnost, že vám tak mnohem lépe funguje metabolismus, a proto rychleji zhubnete. Lehčí bude i vstávání. Lépe se vám poleze z postele a ušetříte si převlékání.

Přestaňte se proto stydět a myslete taky trochu na sebe. Nahota a sebevědomí vám možná zlepší i sexuální život. Bez oblečení je přeci jen větší šance, že partner dostane chuť na milostné hrátky.

Rádi si přispíte? Budete v šoku, co s vámi udělá půlhodina spánku navíc
Spíte dost? PŘEHLED, kolik spánku potřebujete v jakém věku!

Autor: Beat

Diskuze