Jiří Dvořák
Zdroj: Profimedia
Snad bude v pořádku

ŠPATNÉ ZPRÁVY: Herec Jiří Dvořák dlouhodobě onemocněl. Opustil i divadlo!

12. 5. 2017

Oblíbený český herec Jiří Dvořák (50) známý mimo jiné ze seriálů TV Nova se opakovaně potýká s nemocí, která ho donutila přerušit i působení v divadle. Co k tomu řekl?

Herce Jiřího Dvořáka si diváci TV Nova mohou pamatovat ze seriálu Pojišťovna štěstí nebo z oblíbené Ulice jako otce sester Krausových. Herce jste ale také mohli vídat na divadelních prknech. Tomu je teď ovšem konec!

Jiří totiž opakovaně onemocněl a jeho roli Amadea podle deníku Aha! za něj převzal kolega Denny Ratajský. „Jakmile se Dvořák uzdraví, tak se do role Salieriho zase vrátí. Kdy to bude, ale opravdu nevím, V tuto chvíli odhaduji, že to může být také až na začátku příští sezony,“ napsal ředitel Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer (66).

Sám herec ohledně své nemoci mlží: „Mé potíže nechci blíže specifikovat, ale nejde o žádnou rakovinu. Prostě nyní na Vinohradech nehraji.“ Nad jeho situací tedy zůstává jeden velký otazník a veřejnost netuší, kdy talentovaného herce opět uvidí mezi lidmi a hlavně kolegy na prknech divadla. Každopádně mu přejeme brzké uzdravení! Snad se nejedná o nic vážného a talentovaný herec se sympatickým hlasem bude brzy zase fungovat jako dříve.

Jiří Dvořák nejí rajskou a vadí mu hadi a pavouci

Autor: bin

Diskuze