Dolores Leis vypadá jako Donald Trump - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Utajená sestra?

Španělská důchodkyně se stala hitem sociálních sítí: Vypadá jako Donald Trump! FOTO

27. 4. 2018

Že sláva může přijít opravdu nečekaně a v každém věku může potvrdit Španělka Dolores Leis. Její vzhled se stal na internetu hitem, protože je žena až nápadně podobná americkému prezidentovi!

6 fotek
Říká se, že každý na světě má někde svého dvojníka, Člověka, co je mu neskutečně podobný. Ostatně by bylo divné, kdyby si přes sedm miliard na téhle planetě nebylo nějak podobných, ne? Stejně tomu tak je i u Donalda Trumpa (71). Americký prezident ale svoji podobu nenajde v muži, nýbrž v postarší Španělce Dolores Leis!

Snímek ženy - farmářky (64) zveřejnil na svém instagramu novinář, který psal článek o zemědělství v severozápadním Španělsku. Tisíce uživatelů na snímek reagovaly a ve vtipu chtěly, aby se žena vyjádřila k současné americké politice a dalším ožehavým tématům z této oblasti.

Listu La Voz de Galicia se pak sama Španělka vyjádřila, že její podoba s Donaldem tkví především v jejích vlasech. Až ale fotku uvidíte, napadne vás, že za podobou s americkým prezidentem nestojí pouze blond vlasy...

Autor: bin

Diskuze