Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com
To snad není možné

SMUTNÉ: Michael Schumacher se změnil k nepoznání! Rodina odhalila, jak vypadá

13. 10. 2017

Po čtyřech letech se stále objevují nové a nové zprávy o stavu bývalého závodníka Formule 1 Michaela Schumachera, ale nikdy nic určitého. Poslední zprávy jsou však dost konkrétní a šokující.

19 fotek
Od dramatické nehody na lyžích, která se odehrála v roce 2013, se miliony fanoušků obávají o život a zdraví sedminásobného mistra světa Formule 1 legendárního Schumiho. Jeho manažerka Sabine Kehmová i závodníkova rodina o jeho skutečném stavu stále mlží a ani za čtyři roky se fanoušci nedozvěděli nic zásadního.

V rozhovoru pro Bunte.de se k tomuto přístupu vyjádřil i bývalý Schumacherův manažer Willi Webber (75), který byl jeho důvěrníkem, blízkým přítelem a stál po jeho boku při získání všech sedmi titulů. „Zdá se mi velmi nešťastné, že Michaelovi fanoušci o jeho zdravotním stavu stále nic nevědí,“ říká a dodává: „Proč jim neřeknou pravdu?“

Poslední informace, které se do světa dostaly, už jsou však trochu konkrétnější. Podle nejmenovaného člena Schumacherovy rodiny, je na tom Schumi opravdu špatně. „Bohužel se stále neprobral. Bojuje o život do poslední chvíle. Je to těžké. Jeho milovaní a blízcí ho navštěvují každý den,“ tvrdí podle portálu Auto-bild.ro člen závodníkovy rodiny.

Legenda královny motorsportu Formule 1 prý dokonce, podle stejného zdroje, aktuálně váží pouhých 45 kilo z původních 75 a měří 160 cm. Původně měřil 174 cm. Z důsledku ochabnutí svalů a osteoporózy páteře je možné, že se člověk zmenší. Ovšem 14 centimetrů je trochu nepravděpodobné číslo. Kdo ví, jaká je skutečnost.

Schumacherova rodina prý zvažuje přesun motoristické legendy do USA k odborníkovi Markovi Meeksovi, který se dlouhé roky zabývá překonáváním posttraumatických šoků. Není však jasné, zda by Michael Schumacher zvládl tak dlouhý let.

Autor: mk

Diskuze