Andrea Růžičková
Zdroj: Instagram/TV Nova
Na rovinu

ŠOKUJÍCÍ VYJÁDŘENÍ Andrey Růžičkové o pojídání placenty: Popsala drsný zážitek!

19. 7. 2017

V posledních měsících se hodně mluvilo o konzumaci placenty v souvislosti s herečkou Andreou Růžičkovou (32). Ta už to ale nevydržela a k tématu se otevřeně vyjádřila.

5 fotek
Herečka Andrea Růžičková známá jako Marika z Ordinace v růžové zahradě 2 má už porod na spadnutí. V posledních měsících se ale řešila kauza, kdy se Andrea přiznala, že ochutnala na cestách v zahraničí vývar z ženské placenty.

Na to téma se vyjádřila, že přemýšlí o tom, že si nechá po porodu vlatní placentu zpracovat do kapslí a doufat v údajné blahodárné účinky, které by to mělo přinést. Jenže teď se herečce nelíbí, že je její jméno až příliš spojováno s tímto trendem mnoha rodiček. A tak vydala prohlášení, kde své zážitky a postoje uvádí na pravou míru.

„Vzhledem k tomu, že moje jméno znovu figuruje v tomhle tématu...ráda bych uvedla věci na pravou míru. Nerada bych byla "vzorem" a "propagatorem". S konzumaci placenty jsem se poprvé setkala na cestách po Číně. V té době jsem o tom nikdy neslyšela. Přišlo mi to šokující. Na cestách jsem natáčela videa o tradičním živote v dané krajine, proto jsem se stala taky "ochutnávačkou placenty" v rámci cestovatelského experimentu. Ochutnávka byla ale v jiné, mnohem bezpečnější podobě. Placenta se vařila víc než 6 hodin (nekonzumovala jsem teda RAW-syrovou podobu) a ochutnala jsem pouze lžíčku vývaru, který se vařil spolu s kuřetem, takže vám ani nedokážu popsat, jak placenta chutná nebo nechutná. Nikdy jsem se nevyjádřila, jestli jsem pro nebo proti pojídaní placenty. Jsem malej odborník na to, abych mohla něco tak neprozkoumaného doporučovat. A už vůbec ne veřejně. Toť vše... Jsem přesvědčená, že pravda je někde uprostřed. A pokuď Vás zajímá jestli si nechám zpracovat svoji vlastní placentu... na to si ještě musíte nejakou chvíli počkat.“ Tak uvidíme, jestli nakonec krásná herečka podlehne trendu, nebo ne!

VIDEO: Andrea Růžičková s manželem o miminku! Jak je to se jménem a bude muž u porodu?
PŘÍBĚH Z TANZÁNIE Andrey Růžičkové: Chudoba a slzy v očích. Přesto nejhezčí chvíle

Autor: bin

Diskuze