Sergiu Sochirca - 1
Zdroj: Profimedia
Dostane padáka?

ŠOKUJÍCÍ SNÍMEK POBUŘUJE SVĚT: Doktor si u porodu fotil selfie i s rodící matkou

4. 3. 2016

Spousta rodících žen u porodu nesnese ani přítomnost svého muže, natož aby si je u takové intimní záležitosti fotil někdo cizí. Tento doktor se ale asi dočista zbláznil, když si uprostřed porodu odskočil vyfotit selfie i s rodící ženou za zády.

Moldavský lékař Sergiu Sochirca si toho dne asi nechal svůj vzdělaný mozek doma. Jak jinak si totiž vysvětlit jeho chování? Místo aby se soustředil na svoji nelehkou práci, raději se při porodu rozhodl "pobavit" lidi na sociálních sítích nevšední selfie.

Jak můžete na fotografii sami vidět, lékař se vyfotil přímo na porodním sále se svou pacientkou za zády a snímek odeslal na Facebook s komentářem: „Pracujeme na maximum. Pozdravy všem, kteří pracují v noci. Malý muž s velkými nadějemi zrovna přišel na tento svět."

To ale nebylo vše. Na Facebook totiž umístil i další fotografii, a to již narozeného syna ženy, kterého sám držel v náručí. Takhle se chová profesionál? Asi těžko! A tak není divu, že má celá nemocnice průšvih jako hrom a doktorovi hrozí vyhzov.

Autor: niž

Diskuze