Sam Rouen - 1
Zdroj: facebook.com
Z buřtíka krasavcem

FOTO: Mladík léta trpěl šílenou nadváhou. Pak ale zhubl a je z něj sexy krasavec! Nepoznáte ho

6. 12. 2017

Už je to téměř deset let, co mlaďoučký Sam Rouen získal nelichotivý titul Největší lůzr kvůli své obří nadváze. Uvědomil si, že kila navíc mu způsobují nejen sociální, ale hlavně zdravotní problémy. Rozhodl se to změnit. Nikdo by ho teď nepoznal!

9 fotek
Po přihlášení reality show Největší lůzr na sobě Sam Rouenhodně zamakal – původně stopadesátíkilový cvalík se proměnil do pohledného mladíka s vahou pouhých 82,9 kilogramů. A konečně se za sebe nemusel stydět! Naopak, měl by na sebe být opravdu pyšný.

Díky své snaze v pořadu vyhrál. Od té doby uběhlo deset let. Za tu dobu se náš hrdina nevrátil ke své původní váze, naopak – nepřestal na sobě pracovat a nyní je v nejlepší kondici svého života. Při pohledu na tohoto mladého muže s dokonale vypracovaným tělem jen stěží uvěříte, že je to ten samý zoufalý cvalda z reality show.

Sam ale přiznává, že má do dnes menší zábrany a trochu se stydí, když si má třeba svléknout tričko na pláži. I přes vypracovanou postavu mu zůstaly komplexy, které měl před lety, kdy si kila musel schovávat pod vytahaným oblečením.

Poté co zhubnl a získal dobrou kondičku, přihlásil se Sam do hasičského sboru – o této práci totiž vždycky snil, kvůli nadváze a špatné fyzičce ji ale nemohl dělat. Minulý rok se dokonce zasnoubil se svou přítelkyní. Ta ale musí být na pozoru – kvůli svou práci a především kvůli sexy tělu, má Sam spoustu obdivovatelek. Není divů, že už se vícekrát objevil i v kalendáři New South Wales Firefighters, kam se dostávají místní nejžhavější hasiči.

Říká se, že „kdo chce – hledá možnosti, kdo nechce – hledá výmluvy“. A Sam je živým důkazem toho, že nic není nemožné, pokud má člověk dosti sil, jít si za svým snem. I z obézního cvalíka se pak může stát idol mnoha žen! 

Žádná drastická dieta! Iva byla boubelka už na škole. Teď prozradila, jak zhubla 20 kg
Nový zaměstnavatel chtěl, aby zhubla! Mladá dívka uposlechla a díky jednoduchému triku se zbavila 25 kilogramů

Autor: Iri

Diskuze