Neuvěřitelná proměna Heluš z Ordinace
Zdroj: TV Nova
Heluš krasavicí

Šokující proměna Heluš z Ordinace vás dostane: Do parády si ji vzala hlavní maskérka Tvojí tváře!

6. 4. 2017

Když se Martina Randová poprvé po proměně uviděla v zrcadle, byl to i pro ni šok. „Musím přiznat, že jsem si na sebe musela trochu zvykat. Takhle dlouhé vlasy jsem snad nikdy neměla. Ale zvykla jsem si. Paradoxně je teď pro mě ale mnohem těžší Heluš hrát, protože ona se změnila jen zvenku, ale uvnitř je to pořád ta stará vypočítavá Heluš. Jako ošklivé se mi ta její ošklivá povaha hrála mnohem líp, teď se musím hlídat, abych nebyla zbytečně milá,” prozradila herečka, která v dnešním díle Ordinace oblékne luxusní šaty od návrháře Oscara de la Renty v hodnotě takřka dvou set tisíc korun. „Když mi řekli, kolik ty šaty stály, šly na mě mdloby, v životě jsem na sobě neměla nic tak drahého. Ale jsou krásné a cítím se v nich opravdu báječně,” netajila se herečka, která sklidila uznání i kolegů. „Martin Zounar mi řekl, že jsem krásná, to mi za celé tři roky neřekl snad ani jednou. A když už to řekl Zounar, tak to už je poklona,” říká potěšeně. Ale není to jen tak. „Když ze mě dělali starou Heluš, chodila jsem do maskérny o hodinu dřív, teď chodím skoro o tři hodiny dřív. To samo o sobě něco vypovídá,” směje se Randová.

Martin Zounar nebyl jediným, kdo proměnu Heluš ocenil. S novou vizáží udělá už dnes večer dojem na Petra Vondráčka, jenž se v dnešním díle poprvé objeví v roli Denise Adlera, majitele golfového klubu. „Denis Adler je hochštapler, jak se patří. Vozí si zadek v drahých autech, chová se jako šlechtic, ale skutek utek. Vecpe se do života dvou lidí, Heluš a Švarce, kteří získali milionové dědictví, a řekl bych, že je ale pořádně překvapí,“ prozradil Petr Vondráček s tím, že přípravu na natáčení rozhodně nepodceňuje. „Začal jsem chodit do posilovny, abych vypadal, kdyby náhodou přišla nějaká postelová scéna,“ směje se herec.

Šokující proměnu Heluš i příchod nové postavy Denise Adlera uvidí diváci v Ordinaci v růžové zahradě 2 už dnes ve 20:20.

1
2
Autor: niž

Diskuze