Neuvěřitelná proměna Heluš z Ordinace
Zdroj: TV Nova
Heluš krasavicí

Šokující proměna Heluš z Ordinace vás dostane: Do parády si ji vzala hlavní maskérka Tvojí tváře!

6. 4. 2017

Jako úplně jiný člověk! Z krátkovlasé brunety s nevkusným líčením je po zásahu šikovných maskérů šmrncovní blondýna! Tak budeme ode dneška vídat herečku Martinu Randovou coby Heluš v Ordinaci v růžové zahradě 2. Její proměna trvala tři dny a stojí za to!

26 fotek
Bobo a Heluš zdědili miliony, které jim otevřely cestu do vyšší společnosti. Dnes večer se dostanou na VIP golfový večírek, a to si žádá, aby se hodili do gala. Heluš si proto do parády vzal tým profesionálů. V seriálu, ale i v reálu. Že je možné z ošklivky Heluš udělat krásku, nevěřila ani sama herečka. „Když jsem se dozvěděla, že z Heluš bude krasavice, říkala jsem si, panebože, jak to udělají? Jak z Randové chtějí udělat krasavici, to asi nepůjde,” vzpomíná Martina Randová na chvíli, kdy se o plánované proměně dozvěděla.

Proměnu Heluš vytvořila hlavní maskérka pořadu Tvoje tvář má známý hlas Adriana Bartošová. A protože pod jejíma rukama se měnila i Hanka Holišová v Michaela Jacksona nebo Ivana Chýlková v Conchitu Wurst, proměna Martiny Randové v půvabnou Heluš pro ni nebyl žádný problém. „Nejprve jsme Martině vlasy zesvětlili, to muselo proběhnout nadvakrát, protože měla původně velmi tmavou barvu. Byl to docela náročný proces, ale podařilo se dosáhnout odstínu, který jsme potřebovali. Následně jsme herečce vlasy zahustili a prodloužili. Důležitou roli hraje i líčení, vyzkoušeli jsme několik variant a zůstali jsme u přirozeného líčení, díky kterému nezestárne. Měli jsme představu moderní přitažlivé ženy a chtěli jsme šokovat. Myslím, že se to povedlo,“ popsala proces proměny Adriana Bartošová.

Autor: niž

Diskuze