Justin Pounders a Amy Giberson - 3
Zdroj: facebook.com
To jste asi nečekali

Šokující odhalení: Zamilovali se do sebe na internetu, po roce si ukázali fotky z dětství

Aktualizováno 9.11. 2015 15:44

Někdy se zamilujete do člověka, který vám je celou dobu tak nějak trochu povědomý... Šokem je, když nakonec zjistíte, že to nebylo Déjà vu.

Justin Pounders (33) později říkal, že ho Amy Giberson (33) přitahovala hned, jak uviděl její fotku. Narazil na ni na sociální síti a přitažlivost byla vzájemná. "Hned jsme cítili, že to holku musím poznat blíž," říká dnes Justin.

Stejně tak to cítila Amy. "Hned jsem si řekla, že to jen ten pravý, Že si ho musím vzít za muže," věděla dívka. Ale ani jeden nevěděl proč, cítili takovou vzájemnou blízkost. Ale jaký byl důvod?

Po oslavách prvního výročí si ukazovali snímky ze školky. Justin jen z legrace zmínil, že ve školce měl jednu lásku. Holčičku, která se také jmenovala Amy. A poté už to šlo jedno za druhým. Zjistili, že chodili do stejné školky a nakonec našli fotku, kde se objímají a usmívají se na sebe. V té době jim byly tři roky.

"Rozplakala jsem se, byla jsem u vytržení," říká Amy. "Měli jsme k sobě tak strašně blízko už třicet let. Jen jsme to nevěděli a museli jsme počkat na ten správný moment."

Autor: pul

Diskuze