Václav Noid Bárta a Andrea Jiskrová - 1
Zdroj: Instagram
Přeskočila jiskra

ŠOKUJÍCÍ NOVINKA: Noid už má za Gábinu náhradu! Podívejte se, jakou sexy zadanou sousedku sbalil

20. 4. 2017

Manželství Václava Noida Bárty (36) a jeho manželky Gábiny Dvořákové-Bártové (28) je už několik týdnů v troskách. Jejich odloučení vůbec neprobíhá v klidu, ale za velké mediální pozornosti! Nyní navíc na povrch vypluly nové šokující informace. Noid má prý mít milenku!

8 fotek
„Nejdůležitější je, abychom spolu s Gábinou našli společnou řeč, aby byla hlavně naše dcera Terezka v pořádku, protože o tu jedinou jde,“ uvedl v nedávném rozhovoru pro Prásk! Noid, který byl pochopitelně z rozchodu s manželkou zdrcený.

Jenže nyní vypluly na povrch zcela nečekané a šokující informace. Blesku se ozval Martin Salavec, který je manželem houslistky Andey Jiskrové. Právě ta je Noidovou sousedkou a zpěvák s ní také navázal pracovní spolupráci. „Začátek spolupráce s geniální houslistkou Andreou Jiskrovou!!! Točíme hudbu k filmu,“ napsal si nedávno na sociální síť k snímku s Andreou Noid.

Její manžel Martin Salavec tvrdí, že mu krásnou Andreu Noid přebral. „Pan Vašek Noid Bárta má novou partnerku houslistku (teď již mou ex právě v tuto chvíli) Andreu Jiskrovou,“ napsal Blesku. „Nebojte, ono se o tom již brzy bude povídat veřejně. Vašek v rozhovorech tvrdil, jak ženskou ještě dlouho ne a přitom už paní houslistku měl týden v posteli. Masakr. A neptejte se mě, jak to vím, tomu byste nevěřili ," doplnil.

Jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Andrea je navíc podobný typ jako Noidovy bývalky Gábina Dvořáková či Eliška Bučková. Možné ale je i to, že se chce na Noidově rozpadu manželství jen někdo zviditelnit. Uvidíme tedy, jak se k celé kauze vyjádří přímo samotný Vašek.

Václav Noid Bárta: Jsem opravdu hrozně zamilovanej!
5 pravidel PRAVÉ lásky

Autor: niž

Diskuze