Matka našla v telefonu příšerné fotky
Zdroj: oficiální zdroj
To je moc...

ŠOKUJÍCÍ NÁLEZ: Dívka si omylem rozbila displej na mobilu. Z toho, co našla, její matku málem ranila mrtvice!

Aktualizováno 14.3. 2016 11:22

Patnáctileté dceři Carlene Walsh (41) se stala nepříjemná nehoda. Uklouzla na schodech a upustila telefon, na kterém se roztříštil displej. A odhalil něco neskutečného!

Stačil jediný okamžik a mobilní telefon byl "na maděru". Tedy přesněji řečeno jeho displej, který při pádu celý praskl. Dívka se snažila zkontrolovat, zda jsou data v telefonu v pořádku a ve chvíli, kdy telefon připojila k notebooku, obrazovka odhalila něco šíleného!

Ukázalo se totiž, že v mobilu jsou nechutné amatérské snímky neznámé ženy, která poléhává na gauči polonahá. Matka začala řešit celou věc se společností Virgin Media, kde v létě loňského roku mobil pro svou dceru zakoupila. Společnost se jasně vyjádřila k tomu, že je velmi nepravděpodobné, že by fotografie mohly být v zařízení dříve, než bylo zakoupeno.

"Moje dcera křičela, tak jsem vyběhla k ní do pokoje. Potom mi ukázala ty obrázky. Jsou strašné, jsou opravdu nechutné. A jsou s datem roku 2013, kdy moje dcera telefon ještě dlouho neměla. Nebude ho používat, musela jsem jí koupit nový. Toho starého se štítila," řekla Carlene pro DailyMirror.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Chceme tvoje erotické fotky?
7 důvodů, proč spát nahá
Nahá Miley! Víme, proč odhodila úplně vše

Autor: lor

Diskuze