Zdroj: Prásk!
Je to klidně možné

ŠOKUJÍCÍ: Harrymu a Meghan se možná narodí černoušek! Jak je to možné?

3. 12. 2017

Svatební zvony se už "pulírují" pro Harryho a Meghan! A britskou královskou rodinu to bude stát pěkný balík! Královna jim sice požehnala, ale je tu reálná možnost, že se páru narodí klidně černoušek.

Tady zapláče nejedna fanynka. Nejlepší partie ve Velké Británii - Princ Harry - bude brzy v chomoutu. Kučeravý zrzek nebyl ještě před lety žádný svatoušek. Večírky, alkohol, převleky i svélačky. Nejmladší syn Charlese a Diany si mládí nezřízeně užíval! Ježe teď seká latinu a je oblíbenější než jeho bratr William.

S Meghan se k sobě ale skvěle hodí - i ona nemá čistý stůl. Je rozvedená, je to herečka, Američanka, není v Anglikánské církvi... a navíc její intimní scénky v seriálech nenechaly královnu Alžbětu chladnou.

„To, že jsem se do Meghan zamiloval tak neuvěřitelně rychle beru jako nějaké znamení, že nám hvězdy přejí a že všechno je dokonalé. Tak jak to má být. Tahle krásná žena doslova vpadla do mého života a já do jejího,“ říká Harry.

Královna jim sice požehnala, ale je tu reálná možnost, že se páru narodí klidně černoušek - Meghanina maminka je totiž Afroameričanka. Před tím bude ale bombastická svatba! Britové dostanou den volna, aby mohli slavit a z Meghan se stane nejen vévodkyně, ale i Britka!

Ostře sledovaný bude zámek Windsor, kde se oddavky v květnu uskuteční. Společně pak budou bydlet v Kensingtonském paláci - i s Meghaninými dvěma psi. Chtějí žít obyčejný život. Tomu nahrávají i samotné zásnuby - u grilování kuřete na chatě! „Bylo to pro mě úžasné překvapení, bylo to tak sladké a hrozně romantické. Najednou si přede mnou klekl,“ vzpomíná na krásný okamžik Meghan.

Vše, co jste chtěli vědět o zásnubách PRINCE HARRYHO S MEGHAN

Autor: mk

Diskuze