Nikola Donéová - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Úplně jiný člověk

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Jak vypadala Nikola z Robinsonova ostrova, když měla ještě dlouhé vlasy? Nepoznáte ji!

7. 2. 2017

Sedmadvacetiletá vizážistka pornohereček Nikola Donéová, které se přezdívá Nika, pochází z Brna a živí se jako kosmetička a vizážistka. Vždycky se hodně líčila, ale tomu je po žití na Robinsonově ostrově konec! A jak vlastně vypadala, když ještě měla dlouhé vlasy?

12 fotek
„Kvůli životu na ostrově, bez kosmetiky, bez zrcadla, bez toho všeho, co ženy den co den dělají a věnují tomu hromadu času, peněz a leckdy i stresu, že to není tak, jak by to mělo být (podle ikon a představ) a trápí se kvůli tomu, se to ve mně trochu srovnalo (...) Co se týče mě, už tím nejsem tak posedlá jako dřív, jsem taková jako make-up free,“ napsala si na Facebook Nikola.

Nikola je pro diváky Robinsonova ostrova snadno zapamatovatelná, a to právě z toho důvodu, že má oholenou hlavu. A tak zřejmě každého zajímá, jak vypadala ještě s dlouhými vlasy a proč si je vlastně oholila.

„Vzniklo to tak, že jsem na jedné soutěži přišla o veliký kus délky, prostě mě ostříhali a ještě zesvětlovaly, a já těch vlasů mám tolik, že se to nedalo, to byla hrůza (střih do roviny) a vlasy na deset hlav, potom jsem to ustřihla na mikádo, a pak jednoho krásnýho dne jsem se probudila, řekla jsem si: A dost! Vzala jsem strojek a oholila to,“svěřila se na Instagramu Nikola, která dřívě měla dlouhé a tmavé vlasy. Jak jí to seklo? Podívejte se do galerie! 

Autor: niž

Diskuze