Coca cola
Zdroj: Profimedia / instagram
To je hnus

VAROVÁNÍ: Existuje větší cukrová bomba než Coca Cola! Možná ji pijete denně!

Aktualizováno 17.2. 2016 19:49

Je všeobecně známo, jaké šílené množství cukru obsahuje legendární americká Coca Cola. Ale nikdo netušil, že existuje něco, co by ji mohlo dokonce předčit.

Strašák jménem bílý cukr je ožehavým tématem posledních let. Právě kvůli obrovskému obsahu cukru patří k nejhrůznějším nápojům americká kofeinová limonáda Coca Cola. Jedna dvoulitrová láhev v sobě skrývá celkem 27 kostek cukru, což představuje více jak 100 gramů cukru!

Těžko by někdo uvěřil, že tohle "smrtelné" množství bílého prášku dokáže něco překonat. Ale je tomu tak! Americká firma Starbucks, která provozuje svoje kavárny v 65 zemích světa, totiž nabízí hned několik nápojů, které Coca Colu tvrdě poráží!

Pro ujasnění - v Chai Tea Latte se nachází neskutečných 20 čajových lžiček cukru, ve White Chocolate Mocha s kopečkem šlehačky se skrývá 18 lžiček cukru a Hot Chocolate (obě příchutě)mají pak 15 lžiček cukru! A to mluvíme o podstatně menším objemu! Takže slavná a mnohými odsuzovaná kofeinová limonáda je oproti tomu "cukrový amatér". Tak co, dáte si radši Colu nebo se dostanete do cukrového rauše kávou ze Starbucksu, což je v poslední době tak IN?


Přestala pít colu a zhubla 60 kilo

Recept na americký sen: Muffiny s Coca Colou a marshmallow
Zabijáci celulitidy: Pořiďte si zadeček k zulíbání

Autor: lor

Diskuze