Heidi Janků - 1
Zdroj: Profimedia
Drsné obvinění

ŠOK NA POHŘBU: Surové zneuctění památky Ivo Pavlíka! Heidi: „Tenhle člověk je pro mě lidský odpad!“

20. 8. 2017

Heidi Janků (54) zažívá v současné době jedny z nejhorších chvil svého života. Po smrti milovaného manžela Ivo Pavlíka přišla ale další drsná rána v podobě zneuctění jeho památky. A to přímo na pohřbu od její příbuzné!

10 fotek
V pátek se konal pohřeb zesnulého manžela zpěvačky Heidi Janků. Ivo Pavlík zemřel ve věku 84 let na srdeční selhání a ikdyž se zpěvačka snažila dopředu ztotožnit s tím, že ji manželm brzy opustí, nese to i tak velmi těžce. Po 35 společně prožitých letech je pro ni nepředstavitelnou bolestí, že tu milovaný Ivoš už není. Smuteční ceremoniál ve Strašnicích nesla zpěvačka velmi špatně. Negativní pomyslnou korunu tomu ale nasadila jedna z příbuzných.

Podle informací deníku Blesk vyřkla po obřadu Heidiina příbuzná Renata Figurová (37) tvrdé obvinění: „Heidi Janků může za to, že Ivo Pavlík tak brzy zemřel. Pletla se do věcí, do kterých nemá, a tím se trápil,“ odrovnala všechny přítomné svým bezcitným prohlášením, které naráželo na kauzu týkající se dítěte, o které se v rodině zpěvačky vede drsný boj. Heidi do toho měla zasahovat a tím zbytečně stresovat i svého manžela, alespoň podle tvrzení Renaty.

Až den po obřadu se Heidi odhodlala promluvit o tom, co na ní vytáhla její příbuzná Renata Figurová na pohřbu. „To, co ta paní předvedla na pohřbu, je humus největšího kalibru. Pošpinila památku Ivoše a k jejím slovům se nechci vyjadřovat. Jen pomáhám synovci, který je kvůli dítěti v zoufalé situaci. Tahle paní je pro mne lidský odpad,“ zní zpětná odezva Heidi na drsné obvinění.

„Mám tu u sebe rodinu a držíme pohromadě. Moc mě trápí, že nějaká paní tvrdí, že je moje rodina. Někoho takového nechci nazývat příbuzným. Kdybych mohla, tak za Ivoše dýchám, a pak přijde někdo, kdo začne vykřikovat do světa, že můžu za jeho smrt. To mě opravdu sráží na kolena,“ přiznala zdrcená zpěvačka. Ač má kolem sebe spoustu lidí, kteří se jí snaží pomoct vyrovnat se se ztrátou manžela, stáhla se do ústraní. Na pohřbu nestála ani o tradiční kondolence. „To bych nezvládla a nejspíš bych se skácela,“ vysvětlila Heidi.

Autor: bin

Diskuze