Monika Bagárová - 3
Zdroj: Instagram
A jéje...

ŠOK: Monika Bagárová pobouřila české fanoušky! Proč se na ni spustila lavina kritiky?

Aktualizováno 1.2. 2016 11:18

Finalistka SuperStar a zpěvačka Monika Bagárová řeší jeden zapeklitý problém, údajně začíná mít problémy se svou řečí. Je to pravda? Podívejte se na video a posuďte sami.

9 fotek
Jak už to tak bývá, čeští umělci často "migrují" a hledají slibnou kariéru v jiných končinách, než v našich luzích a hájích. Lákadlo velkého světa a neuvěřitelných možností se zdá v současné době na dosah vícnež dřív. A tak není divu, že rodné Čechy opouští řada našich zpěváků a modelek s cílem prorazit ve světě.

Podobný sen má i zpěvačka a bývalá finalistka SuperStar Monika Bagárová, která je v Americe pomalu víc doma, než v Česku. Některé fanoušky však šokovala posledním rozhovorem, ve kterém měla trochu problémy s rodným jazykem.

Přeřeky, odmlky a hledání českých výrazů místo těch anglických... Přesně tohle naštvalo některé fanoušky, kteří její neznalost češtiny za tak krátkou dobu, prostě nedokázali pochopit. Začali jí "omlacovat" o hlavu, že jiné hvězdy jako například hokejista Jarda Jágr, žijí v zahraničí už spousty let, a nikdy neměly problémy s tím, mluvit v rodné řeči stejně plynule a jistě jako v angličtině.

Ale možná je třeba zastat se Moniky proti fanouškům. Možná byla jen trochu naštvaná, a proto obtížněji hledala slova. Možná na ni útočí jen proto, že jí závidí úspěch a, jak Monika poznamenává, jejich čeština je o dost horší než její. Jak to tedy je? Posuďte sami!

DRSNÉ VIDEO: Sex, krev a násilí. Monika Bagárová novým klipem šokuje
Bagárová ze SuperStar v New Yorku: Moniko, co to máš se zuby?
Módní inspirace: Nauč se stylu od Moniky Bagárové

Autor: lor

Diskuze