Jimmy Palton a Amy Phillips - 1
Zdroj: facebook.com
Láska kvete v každém věku

ŠOKUJÍCÍ: Herec si vzal svou fanynku a pobouřil veřejnost! Jejich věkový rozdíl nepochopíte

20. 4. 2017

Jimmy Paton je známý hlavně díky britskému seriálu ChuckleVision, kde hrál po boku svých bratrů Paula a Barryho Patonů. Seriál ChuckleVision se vysílal mezi léty 1987 až 2009 a sčítá 21 sérií. Stal se tak legendou pro mnoho generací televizních diváků. Jimmy Paton se objevil v 47 epizodách.

Myslíte si snad, že mezi novomanželi je až příliš velký věkový rozdíl? Co byste teda řekli na sňatek šedesátidvouleté Helen Shabangu s jejím devítiletým snoubencem Sanelem Msilelem? Svatba se odehrála v jižní Africe a Sanele Masilela se tenkrát stál nejmladším ženichem světa. Mnoho lidí tato svatba a hlavně věkový rozdíl mezi snoubenci pohoršily. Navíc Helen Shabangu má dvě děti ve věku 28 a 38 let, takže devítiletý ženich by klidně mohl být jejím vnukem.

„Řekl jsem své matce, že se chci oženit, protože to tak opravdu je. Jsem šťastný, že jsme se s Helenou vzali – přesto ale i nadále chci chodit do školy a pilně se učit,“ prohlásil nejmladší ženich světa. „Až budu starší, tak se ožením se stejně starou ženou. Teď ale miluji Helenu. Nemůžeme spolu žít, často se ale setkáváme a jsme spolu moc šťastní,“ dodal Sanele Masilela.

1
2
Autor: Iri

Diskuze