Reklama
Reklama
Jimmy Palton a Amy Phillips - 1
Zdroj: facebook.com
Láska kvete v každém věku

ŠOKUJÍCÍ: Herec si vzal svou fanynku a pobouřil veřejnost! Jejich věkový rozdíl nepochopíte

20. 4. 2017

Říká se, že věk je jenom číslo. A toto rčení opravdu platí i pro britského herce Jimmyho Patona (85), který se oženil se svou mladší fanynkou. Kolik jí je?

3 fotky
Herec Jimmy Paton je skutečný gentleman – než oslovil svou snoubenku Amy Phillips (26), šel nejdřív za jejím otcem a požádal jej o ruku jeho dcery. A to i přesto, že herec je o 16 let starší než jeho budoucí tchán. Maminka nevěsty prohlásila, že věkový rozdíl šedesát let nikomu z jejich rodiny nevadí. Tvrdí, že když jde o skutečnou lásku, tak na ničem jiném už nezáleží.

„Amy je velice šťastná a my také. Jsme hrdí na jejich sňatek. Svatba byla nádherná – mezi hosty byli herci a komici Bobby Dennis i Bernie Clifton, jejich proslovy na svatbě byly zábavné, zároveň ale velmi dojemné,“ dodala maminka nevěsty. Bratři ženicha herci Paul a Barry se svatby údajně nezúčastnili.

Pár se seznámil na sociální síti facebook před sedmi lety. Stalo se tak poté, co zemřela Jimmyho manželka Valerie. Jimmy Paton uvedl: „Amy byla fanouškem ChuckleVision od chvíle založení stránky našeho seriálu na facebooku. Vždy komentovala každý můj post. A tím to všechno začalo. Nikdy jsem si nemyslel, že se ještě někdy tak silně zamiluji.“

Autor: Iri

Diskuze

Reklama
Reklama