Hannah Carpenter - 2
Zdroj: Instagram
osudná posedlost

ŠOK: Dívku nalezli mrtvou v lese. Fotky v mobilu prozradily děsivé tajemství, které skrývala!

2. 12. 2015

Teprve osmnáctiletá Hannah Carpenter byla krásná a usměvavá dívka. Jenže pod maskou dokonalosti skrývala hrůzné tajemství. Co se jí stalo nakonec osudným?

7 fotek
Krása a touha po dokonalosti se může obzvlášt pro citlivou mladou dívku stát nebezpečným strašákem. Dnešní doba poukazuje na vychrlé modelky a vyretušovanou "dokonalost". Svádí k falešným představám a nesmyslným hazardům se zdravím.

To zažívala sotva plnoletá teenagerka z britského Cornwallu, která několik let trpěla poruchou příjmu potravy. Přímo chorobně toužila po velikosti 0, kterou denně vídávala v módních časopisech. V době své nejhorší posedlosti váhou vážila pouhých 35 kilogramů!

Podstoupila terapie u specialistů a rodina žila v domnění, že se jí podařilo vážný problém překonat. Když už se zdálo, že je krize zažehnána, dívka byla nalezena mrtvá v lese nedaleko domova.

Oba rodiče prožili otřesný šok, který završily snímky v dívčině mobilu. Ukázalo se totiž, že Hannah byla přímo posedlá svým tělem, které si fotila několikrát denně.

„I když byla krásná, myslela si, že je tlustá, bezcenná a netalentovaná. To ale nikdy nebyla! Byla fantastická ve všem, ale to co vidíte v zrcadle, občas není to, jak skutečně vypadáte,“ cituje zničeného otce Hannah britský deník Metro.

Dívka vážila jen 39 kilo! S anorexií se dokázala poprat
Anorektička Nicky vážila jen 28 kilo! Víme, co ji zachránilo
Tak trochu jiná anorexie - zpověď Terezy a Amy

Autor: lor

Diskuze