Chloe Gilbert zabil kebab
Zdroj: Twitter
Byla tak mladá...

ŠOK: Dívka si dala oblíbený kebab a zemřela. Osudnou se jí stala jediná ingredience!

18. 6. 2017

Kebab je oblíbenou potravinou z rychlého občerstvení po celém světě. Poměr ceny, kvality jídla a skvělé chuti láká zkrátka ke konzumaci mnoho lidí. Mezi ně patřila i Chloe Gilbert (†15). Té se obyčejný kebab stal osudným!

Chloe Gilbert z anglického Seendu vyrazila 5. března do obchodního centra Southgate v centru města Bath. A protože měla hlad, rozhodla se vybrat si v sekci rychlého občerstvení něco na zub. A volba padla na nečekaného zabijáka v podobě kebabu s barbeque omáčkou a hranolkami.

Jenže obsluha nejspíš popletla objednávku a dívce místo BBQ omáčky dala do tortilly jogurtovou. Jenže v tu chvíli nikdo nemohl tušit, že právě to se stane Chloe osudným - dívce totiž již v dětství diagnostikovali silnou alergii na mléčné výrobky.

Proto po kebabu začala hned zvracet a dostala tvz. anafylaktický šok, což je velmi prudká alergická reakce, která může končit i kolapsem a následnou smrtí. A to se přesně mladé dívce stalo. Sice byla převezena do nemocnice, ale na následky silné alergie zemřela. Její rodiče přijeli do nemocnice ve chvíli, kdy už dcera byla po smrti.

Autor: bin

Diskuze