Felix Slováček a Dáda Patrasová
Zdroj: Facebook/Profimedia
Nebál se toho

ŠOK: Dáda Patrasová promluvila o nevěře Felixe Slováčka. Do jejich postele si pozval známou zpěvačku!

18. 8. 2017

Dávno pryč jsou časy, kdy Dáda Patrasová (61) tvrdošíjně skrývala manželovy nevěry. Naopak po letech prozradila, která její kolegyně byla také údajnou manželovou milenkou.

7 fotek
Manželství Dády Patrasové a Felixe Slováčka (74) už nemá žádnou naději na záchranu: Dáda si užívá v Itálii se svým italským podnikatelem a Felix oficiálně vystupuje se svojí výrazně mladší partnerkou Lucií Gelemovou (34). Ona byla částečně příčinou definitivního rozpadu manželství Felixe a Dády.

Gelemová ale rozhodně nebyla první, se kterou Felix Dádu podváděl. Ta ale celé roky jeho nevěry úzkostlivě popírala a manžela na veřejnosti hájila. Dnes už je jí ale jedno, co si o jejich vztahu nebo o něm budou lidé myslet, a tak šla s pravdou ven. A že je ta pravda pěkně peprná! Pro časopis Sedmička Patrasová přiznala, že Felix nikdy nebyla svatoušek: „I když jich bylo určitě víc než jedna, naivní jsem byla dost dlouho...,“ říká o jejich manželství.

Jenže v případě Felixových nevěr nezůstávalo jen u neznámých krásek, ale Dáda prozradila, že měl mít poměr i s někým slavným. „Jednu známou zpěvačku si prý dokonce vodil přímo k nám domů do naší postele,“ přiznala. A podle informací Blesku, je ta, o které Dáda mluví, oblíbená zpěvačka Jitka Zelenková (67), která s Felixem hrála v jedné kapele a navíc bydlela ve vedlejší ulici, kousek od vinohradské vily Dády a Felixe. Jestliej to skutečně tak, není ale jisté.

5 tajemství věčného mládí Dády Patrasové (58). Nechte se inspirovat!

Autor: bin

Diskuze