Andrea Pomeje
Zdroj: facebook
Těžká životní situace

Smutné přiznání: Andrea Pomeje řekla, co jí kvůli nemocnému manželovi nejvíce komplikuje život!

8. 1. 2018

Současná situace v rodině Jiřího Pomeje (53) je kvůli jeho zdravotnímu stavu skutečně kritická. Odráží se to bohužel nejen na jejich psychice, ale i na celkovém životě.

8 fotek
Manželka Jiřího Pomeje Andrea (30) je nesmírně silnou ženou. Důkazem toho je, jak celý rok, kdy Jiří statečně bojuje s rakovinou, mu stojí po boku, je mu oporou a do toho se zvládá starat o rodinu. A to především i po té finanční stránce.

Jiří bojuje s vážnou nemocí, a tak je logické, že nezbývá příliš sil a času na vydělávání peněz. Někdo ale zajistit rodinu musí. Andrea přiznala, že jejich finanční situace není vůbec příznivá. „Musím to zvládat. Bez peněz to nejde,“ řekla pro Expres.cz vyčerpaná Pomeje. Ta se živí jako DJka a naštěstí lze dodat, že má v této branži celkem úspěch. Bez ní by tak rodina byla na mizině.

Jiří Pomeje stále bojuje s rakovinou hrtanu. Nyní leží už druhým týdnem v nemocnici, kde už podstoupil tracheotomii, což je chirurgický zákrok, při kterém mu lékaři udělali díru do průdušnice a zavedli do ní kanylu, aby mohl dýchat. Po těžkém zápalu plic na tom nebyl vůbec dobře. Z umělého spánku se už probral, avšak podle posledních informací nemůže mluvit, protože ho krk po operaci příliš bolí... A co bude dál? Teď nejspíš před Jiřím stojí životní rozhodnutí - operace, při které přijde o hlas, nebo jistá smrt...
 

Autor: bin

Diskuze