Hvězdy Novy: Maroš Kramár
Bude líp!

SMUTNÉ OBDOBÍ: Maroš Kramár prožívá nepříjemné chvíle! Jaká žena mu ničí život?

20. 2. 2017

Maroš Kramár (57), kterého mohou diváci televize Nova znát jako Richarda Vargu z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, se potýká s velkými nepříjemnostmi. Co se stalo?

Život nám do cesty neustále hází nějaké překážky a ani herci na tom nejsou jinak. Důkazem toho je i sympatický herec Maroš Kramár, který si zažívá náročné chvíle se svou sousedkou.

Kramár si v bytovém komplexu v bratislavském Starém Městě založil Divadlo ve věži, kde organizoval divadelní představení a naplnil si tak své umělecké sny. Název divadla není jen tak ledajaký, protože součástí bytu je právě unikátní 12metrová věž. Ačkoli to vypadá jako nádherný a geniální nápad, všechno není tak růžové, jak se zdá.

Jedné obyvatelce domu se totiž Kramárův záměr vůbec nelíbí. „Je to jen zloba od sousedky, žije tam dalších šest nájemníků a nikdo si nestěžoval,“ prozradil Novému Času Kramár s tím, že si sousedka stěžovala na všech možných úřadech a on tak musel svou divadelní činnost na tomto místě zrušit. „Ona si stěžuje v domě na všechny a všem znepříjemňuje život,“ doplnil herec. Tak držíme palce, ať brzy nalezne nějaké řešení!

Autor: niž

Diskuze