Heidi Janků a Ivo Pavlík
Zdroj: Profimedia
Upřímnou soustrast!

SMUTNÁ ZPRÁVA: Heidi Janků pláče. Zemřel její milovaný manžel Ivo Pavlík!

13. 8. 2017

Další tragická událost zasáhla do života zpěvačky Heidi Janků (54). Její manžel Ivo Pavlík (†84) zemřel v sobotu v nemocnici. Informaci potvrdila sama zpěvačka, která je ze smrti manžela zdrcená.

5 fotek
Zpěvačka Heidy Janků (54) se ještě pořádně neoklepala ze smrti Věry Špinarové (†65) a zasáhla ji další obrovská rána. Zemřel její milovaný manžel Ivo Pavlík, který měl nemocné srdce. Dle informací Blesku.cz byl v nemocnici dva dny a dostal infarkt.

„S hlubokým zármutkem a nesmírnou bolestí v srdci vám musím oznámit, že mě navždy opustil nejlepší muž mého života Ivo Pavlík. Svůj boj o život bohužel prohrál. Jeho nemocné srdíčko přestalo bít včera 12. 8. 2017. Pokud jste ho znali a měli jste ho rádi, věnujte mu, prosím, tichou vzpomínku. Děkuji. Heidi,“ oznámila smutnou zprávu na sociální síti Heidi.

Teprve před nedávnem přišla zpěvačka Heidi Janků o svou dobrou kamarádku Věrou Špinarovou. I když byla Věra bývalou manželkou Ivo Pavlíka, mezi oběma zpěvačkami žádné neshody nepanovaly, ba právě naopak, kdyby to osud nezamýšlel jinak, měly spolu vyrazit na turné. Tento rok je pro Heidi opravdu hodně bolestivý...

Autor: niž

Diskuze