Jan Tříska
Zdroj: Profimedia
V hlavní roli Praha

Tajemství smrti Jana Třísky (†80): Blízký kamarád ví, proč seděl na Karlově mostě! Herec mu to řekl

1. 10. 2017

Tisíce fanoušků, přátelé a kolegové, ale především rodina oplakává smrt Jana Třísky (†80). Tragický pád z Karlova mostu, který herec bohužel nepřežil, s sebou nesl hodně otázek. Teď vyplula pravda na povrch!

9 fotek
Dlouho se diskutovalo o tom, co vlastně herec na Karlově mostě dělal a jak k tragické nehodě došlo. Přátelé a kolegové na Třísku prozradili, že herec na most chodil pravidelně, protože byl pověrčivý! Prý tam údajně děkoval za nové role a prosil o další. Během návštěvy mostu na něm také rád sedával a pozoroval krásy Prahy.

Hercův blízký přítel se rozhodl vše uvést na pravou míru a pro Expres.cz sdělil podrobnosti, které leccos vysvětlují. „Hodně jeho přátel o jeho rituálu ví, ale snad nikomu se nesvěřil s tím, že na mostě vysedával a sledoval krásy Prahy. Asi se bál, aby mu ten jeho kouzelný moment nikdo nenarušil,“ domnívá se kamarád, který nechtěl být jmenován. „Říkal, že není nic hezčího než pozorovat krásy Prahy s pocitem svobody,“ dodal.

Herec měl zřejmě pro hlavní město citovou slabost. „On Prahu skutečně miloval. Proto si nemyslím, že šlo o sebevraždu, nýbrž o nešťastnou náhodu,“ uzavřel přítel s tím, že si mu Jan na nic nestěžoval, tudíž neměl důvod k tomu, ukončit svůj život dobrovolně.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt, zkažené dětství a nová naděje. Život slavného seriálového herce připomíná kriminálku

DĚSIVÉ VZPOMÍNKY NA VĚZENÍ: Byla to pro mě SMRT a slyšela jsem strašné věci! Zapomene někdy?

Autor: veh

Diskuze