Gemma Price - 1
Zdroj: Profimedia
To bylo o fous

PŘEKVAPENÍ UVNITŘ: Chtěla si dát ke svačině banán. Po jeho oloupání málem omdlela hrůzou!

2. 5. 2017

Najít takovéhle překvapení v banánu byste určitě nechtěli. Když se mladá maminka rozhodla, že si oloupe banán, netušila, že v něm najde něco, co jí může během chvilky zabít!

6 fotek
Když se třicetiletá Gemma Price rozhodla, že si oloupe banán a pochutná si na něm, tak určitě netušila, že to může být úplně to poslední, co ve svém životě udělá. Zažila totiž šok, který jako by byl vystřižen z hororového filmu. Když totiž Gemma začala banán loupat, tak se z něj najednou vyrojily desítky mláďat brazilských putujících pavouků – nejjedovatějších pavouků na světě.

„Okamžitě jsem zahodila banán na zem. Pavouci se ale začali šíleně rychle rozlézat po celém pokoji. Snažila jsem se je vyhnat a zabít, ale nešlo to. Někteří se dostali i do postele mého dítěte,“ nechala se slyšet Gemma, která má do dneška hrůzný zážitek přímo před očima. Žena neváhala a hned zavolala na číslo 999. „Operátor se zeptal, jestli jsme byli pokousaní. Když jsem řekla, že ne, bylo mi řečeno, abychom se ihned evakuovali a nechodili zpět. Moje matka naštěstí bydlí poblíž, takže jsme mohli zůstat u ní.“

Obchod, ve kterém žena banány koupila, jí jako kompenzaci nabídl poukaz, za který může malému synovi koupit nějaké oblečení nebo mléko. Celý dům byl dvakrát důkladně vystříkán a pavouci byli vyhubeni. Přesto však Gemma podle svých slov prohledává každý kousek oblečení a na banán prý od té doby chuť nedostala. Není se čemu divit, nemyslíte?

Spadlo vám jídlo na zem? U tohohle to nevadí, klidně ho snězte
VÍTE, CO JÍTE? Zjistili jsme, čím ve fastfoodech šidí jídlo

Autor: mic

Diskuze