Avokádo - 1
Zdroj: Twitter
Na tohle pozor!

ODPORNÉ: Chtěla si jen nakrájet avokádo! Nůž ale skončil v jejím těle

13. 5. 2017

Avokádo se poslední dobou stává čím dál tím více populárnější. Desítky lidí za měsíc však kvůli němu skončí v nemocnici. Na co si dát v rámci jeho konzumaci pozor? Čísla jsou alarmující!

5 fotek
Snad každý si všiml, že v poslední době je naprostým trendem jíst zdravě a cpát do sebe všechny superpotraviny, které jsou k dostání. Velmi oblíbeným se stalo například avokádo, jehož popularita v posledních letech prudce stoupá. Šokující je však fakt, že čím více stoupá popularita avokáda, tím více kvůli němu končí lidí v nemocnici.

„Nedávno byly zveřejněny přínosy avokáda pro naše zdraví. Jeho popularita se zvýšila – následně se zvýšil i nárůst souvisejících zranění,“ nechal se slyšet místopředseda britské chirurgie David Shewring. Věřte tomu, nebo ne, ale jedná se o skutečný problém. Lidé většinou používají k oloupání avokáda příliš ostré nože a každou chvíli se někdo velmi ošklivě zraní.

Na Instagramu najdete spoustu fotek s „avokádovým zraněním.“ Simon Eccles čestný sekretář asociace plastických, nekonstruktivních a estetických plastických chirurgů odhaduje, že vidí kolem čtyř pacientů týdně v Chelsea a Westminsterské nemocnici. Jak vidíte, čísla jsou alarmující. Proto raději na sebe při této činnosti dávejte velký pozor!

Autor: mic

Diskuze