Patrik Paulis - 1
Zdroj: Profimedia
Velké neštěstí

SMRT ZA VOLANTEM: Přítel Gábiny Dvořákové měl autonehodu! Jel zrovna za ní. FOTO

2. 11. 2017

Plastický chirurg Patrik Paulis (46), který zpěvákovi Noidovi (36) odloudil manželku Gábinu (28), měl strašlivou dopravní nehodu! Zrovna spěchal za svou milou.

11 fotek
V pondělí večer měl plastický chirurg Patrik Paulis, přítel Noidovy bývalé manželky Gabriely Dvořákové, těžkou autonehodu. K té došlo na Příbramsku. Paulis měl údajně zrovna namířeno za Gábinou.

„Šestačtyřicetiletý muž jel v terénním autě Range Rover směrem na Strakonice. V mírné pravotočivé zatáčce vjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím volkswagenem,“ řekla Blesku tisková mluvčí příbramské policie Monika Schindlová

Paulis, jehož vůz se několikrát otočil kolem osy a skončil v příkopu, vyvázl jen s lehkými zraněními. Dechová zkouška prý byla negativní. Řidič druhého vozu už takové štěstí neměl. Osmašedesátiletý muž dodávky zemřel. Jeho čtyřiačtyřicetiletou spolujezdkyni musel odvézt vrtulník. Byla těžce zraněná.

Kromě účasti na autonehodě, při které zemřel člověk, má teď Paulis možná ještě jeden problém, který musí řešit. Podle informací deníku Blesk se s ním Gabriela Dvořáková prý rozešla. Kde je skutečná pravda, však vědí jen oni. Nikdo z páru se k okolnostem nevyjádřil.

Autor: mk

Diskuze