Zdroj: TV Nova
Smutný díl je tu!

SMRT V ORDINACI už dnes večer! Rozlučte se s Romanou Babákovou

7. 3. 2017

Přesně půl roku bojovala Romana Babáková (Valérie Zawadská) s nevyléčitelnou chorobou. Statečně a s vervou. Dnes večer se její příběh v Ordinaci v růžové zahradě 2 ale definitivně uzavře. Do poslední chvíle ale boj o život nebude chtít vzdát… A co se stane potom?

9 fotek
Lékaři v kamenické nemocnici diagnostikovali Babákové idiopatickou plicní fibrózou a ona od první chvíle moc dobře věděla, že její osud se pomalu ale jistě naplňuje. A i když se poslední dobou cítila dobře, její zdravotní stav se minulý týden prudce zhoršil a na boj s vážnou nemocí už jí nezbývá mnoho sil. Její konec přijde už dnes večer a poslední vydechnutí svérázné kamioňačky budou provázet silné emoce…

„Ještě nikdy jsem před kamerou neumírala a řeknu vám, byl to zvláštní pocit. Nemůžu říct, že bych se na dnešní den těšila nebo netěšila, přijala jsem to jako fakt. Po Babákové se mi bude ale hodně stýskat," svěřila se bezprostředně po natočení poslední scény Valérie Zawadská.

Že nás čeká jeden z nejdojemnějších dílů roku, dokazuje i nezvyklá atmosféra během samotného natáčení smrti Babákové. Zatímco jindy trojlístek Zounar, Randová, Zawadská chrlili mezi klapkami jeden vtípek za druhým, tentokrát to prostě nešlo… „Bylo to hrozně smutné. A také hodně náročné. Nejen proto, že bylo asi minus deset a celý den jsme točili venku, ale i proto, že jsme se opravdu maximálně soustředili na to, abychom to zahráli uvěřitelně. Abychom nebyli patetičtí a nepřehnali to, ale současně, abychom přenesli divákovi tu emoci. Ta scéna byla opravdu hodně dojemná, a tak doufám, že z toho divák bude mít zážitek," říká seriálová Heluš, Martina Randová.

Smrt Babákové výrazně ovlivní budoucí život Boba a Heluš. Na tuhle chvíli sice půl roku čekali, teď je ale najednou všechno úplně jinak. Hnulo se v nich snad konečně svědomí? V každém případě budou muset pro to, aby získali pohádkové dědictví, na které se tak dlouho třásli, ještě leccos udělat. A to nebude snadné...

Smutný díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte již dnes večer ve 20,20 hodin na TV Nova!
 

Autor: bin

Diskuze