Donald Trump a Sex ve městě - 2
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Smutná zpráva

SMRT u herečky seriálu Sex ve městě: Pátrání skončilo tragicky!

6. 2. 2018

Sex ve městě. Legendární seriál z prostředí New Yorku o partičce čtyř žen, které žijí prací, láskou a sexem. V seriálu idylka, ve skutečnosti jsou to ale také jenom lidé, které potkávají životní neštěstí. Stejně jako Kim Cattrall (61) alias Samanthu!

6 fotek
Herečka známá především díky seriálu Sex ve městě Kim Catrall alias Samantha Jones prožívá smutné období. V neděli na svém twitterovém účtu oznámila fanouškům, že zmizel její bratr Chris a policie po něm pátrá. Netrvalo ale dlouho a hereččin bratr byl nalezen mrtvý!

Chris byl o šest let mladší než Kim. V neděli záhadně zmizel ze svého domu v Kanadě, kde zůstaly odemčené vchodové dveře a doma nechal veškeré doklady včetně klíčů a telefonu. Seriálová hvězda tak chtěla využít svoji obrovskou fnaouškovskou základnu pro to, aby jí pomohli najít jejího bratra. Bohužel to dopadlo tragicky...

„S velkým smutkem já osobně a moje rodina oznamujeme, že náš syn a bratr Chris Cattrall nečekaně odešel. V této chvíli prosíme a respektování soukromí. Chceme poděkovat všem na sociálních sítích za lásku a podporu v tomto těžkém období,“ prohlásila na svém profilu zdrcená představitelka Samanthy Jones.
 

Autor: bin

Diskuze