Camilla Parker-Bowles - 1
Zdroj: Profimedia
Hrozné zprávy

SMRT manželky prince Charlese: Camille má zbývat 8 měsíců života!

12. 10. 2017

Camilla Parker-Bowles (70) se těšila, že se stane královnou. Nyní ale vyplula na povrch informace o umírání manželky prince Charlese (68). Lékaři jí prý dávají pouhých osm měsíců života.

8 fotek
Camilla Parker-Bowles si léta dělala zálusk na královský trůn. Až teď, kdy to konečně vypadá, že se její splněné přání brzy stane skutečností, měla sedmdesátiletou manželku prince Charlese zasáhnout krutá zpráva. Rakovina jater!

Tak podle neověřených informací zněla dignóza, kterou lékaři Camille stanovili. Vévodkyně má mít rakovinu jater v pokročilém stadiu, a proto pokud nepodstoupí co nejdříve trasnplantaci, lékaři jí nedávají více jak 8 měsíců života. Zdrcující zpráva překvapila královský palác koncem září, když šla Camilla na běžnou prohlídku. Vévodkyně si stěžovala na bolesti břicha, únavu a nevolnosti. Navíc výrazně zhubla. Podle informací z paláce si ale sama myslela, že to patří k jejímu věku, nikoliv že je vážně nemocná.

Je známo, že Camilla nepatří v královské rodině zrovna k oblíbeným členům. Rozvrátila manželství Diany a Charlese a plivala špínu i na Kate a Williama. Proto není divu, že z jejího nástupu na trůn nemá radost hlavně samotná královna Alžběta II. Otázkou nakonec zůstává, jestli ale nakonec svoji snachu nepřežije...

Rakovina hrozí téměř každému, která je nejhorší?

Autor: bin

Diskuze