Dean Wharmby - 1
Zdroj: facebook.com
Smutná událost

Smrt kulturisty: Požíval extrémní množství nápoje, který pije většina z nás! To se mu stalo osudným

13. 1. 2018

Kulturista (†39) miloval fitness. Denně do svého těla dostával velké množství kalorií a snažil se vypadat co nejlépe. Také pil v extrémním množství nápoj, který pije většina z nás. Jednoho dne mu však lékaři diagnostikovali rakovinu. Boj s ní už nevyhrál.

6 fotek
Dean Wharmby byl kulturista a miloval fitness. Denně do svého těla ládoval obrovské množství kalorií - jedl hodně vajec, dělal si proteinové nápoje z prášku, kupoval si různé výživové doplňky, bral steroidy a pil extrémní množství energy drinků. Snažil se díky nim zůstat dlouho aktivní. Někdy jich vypil až osm denně.

Jednoho dne mu však lékaři diagnostikovali rakovinu. Dean chemoterapii odmítl a rozhodl se léčit sám. začal zdravěji jíst i žít. Nádor se opravdu začal zmenšovat. Místo toho, aby však vydržel, vrátil se Dean ke starým návykům. Rakovina opět začala růst.

I podruhé Dean odmítl chemoterapii. I tentokrát začal zdravě jíst i žít. Ovšem už marně. Teď už to vůbec nefungovalo! Brzy začal extrémně rychle ubývat na váze. Nakonec ve 39 letech zemřel. zanechal po sobě dceru a manželku.

Autor: mk

Diskuze