Jakub Zedníček
Zdroj: Profimedia / facebook
Smutné

Smrt herce Jakuba Zedníčka (†27): Neuvěřitelné, co sdílel na facebook pár dní před smrtí! Z toho mrazí

3. 1. 2018

Do hereckého nebe odešel další talentovaný člověk. Nový rok si vyžádal první oběti. Mezi nimi byl bohužel i mladý herec Jakub Zedníček, synovec Pavla Zedníčka (68). To, co sdílel na svém facebooku pár dní před smrtí, je, vzhledem k aktuální situaci, hodně drsné.

4 fotky
Teprve 27letý synovec známého herce Pavla Zedníčka, Jakub Zedníček, který hrál v Městském divadle v Brně, se stal jednou z prvních obětí roku 2018 a první obětí dálnice D1 v tomto roce.

Zprávu o jeho úmrtí oznámilo na facebooku právě brněnské divadlo, ve kterém hrál: "S hlubokým zármutkem oznamujeme, že v prvních hodinách nového roku 2018 zahynul při automobilové nehodě herec Městského divadla Brno Jakub Zedníček. Odchodem Jakuba Zedníčka ztrácí Městské divadlo Brno nejen jednoho z talentovaných herců, ale také kamaráda a přítele. V myšlenkách jsme všichni s jeho rodinou."

Teprve před několika měsíci se stal herec otcem. O to tragičtější jeho náhlý odchod je. Maya se mu narodila v březnu 2017. Měl ji s hereckou kolegyní z Městského divadla v brně, Lenkou Janíkovou. Ta nyní truchlí, stejně jako hercova matka Dáša, psycholožka z manželské poradny. Údajně se zhroutila a vzala si na 14 dní v práci z rodinných důvodů volno.

Ještě pár dní před tragickou událostí herec na svém facebooku vtipkoval, když sdílel fotografii automobilu po nehodě s rozbitým čelním sklem, na kterém byl tvrdý chléb. K tomu napsal: "Řidič, ten tvrdej chleba má..."

Bohužel, právě automobil se mu stal osudným. Havaroval a jeho automobil skončil ve svodidlech. „Řidič po nárazu do svodidel vystoupil z vozu, překonal svodidla a vešel do dráhy dodávky. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl,“ uvedl dle Blesku mluvčí hasičů Filip Venclovský.

Autor: mk

Diskuze