Hana Holišová - 8
Zdroj: TV Nova
To byla podívaná!

SLZY DOJETÍ A HUSINA: Hana Holišová zazářila! Během jejího vystoupení nikdo ani nedýchal

27. 3. 2016

Herečka Hana Holišová (35), představitelka Veroniky Maléřové ze seriálu Ulice, oslnila v nové zábavné show. Tohle nikdo nečekal!

7 fotek
Herečka Hana Holišová, kterou znají televizní diváci jako Veroniku Maléřovou ze seriálu Ulice, je novou posilou zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, kde české hvězdy propůjčují tvář světovým celebritám. V prvním díle soutěže se herečka ukázala jako Edith Piaf, jedna z nejslavnějších francouzských šansoniérek.

Fascinující proměna šokovala nejen porotu, ale i diváky. Hanka zazpívala nejznámější hit s názvem Non, Je ne regrette rien a zhostila se ho přímo neuvěřitelně! Nikdo netušil, že v ní dřímá takový hudební talent, a tak sklidila obrovské ovace a porota nešetřila chválou.

Její vystoupení bylo neskutečně emotivní a všichni z něj měli husí kůži. Proto nebylo překvapující, když Hanka získala od poroty i svých kolegů největší počet bodů a v soutěži Tvoje tvář má známý hlas se stala historicky první vítězkou! Už teď se všichni těší na to, jak ztvární zpěvačku Beyonce, kterou si vylosovala pro další kolo.

Další díl soutěže Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat už v sobotu od 20.20 hodin na TV Nova!

Autor: lor

Diskuze