Hot News Podívejte se na sexy fotky slovenské krásky

Slovenská Lady Gaga provokuje bez podprsenky!

Témata / Mista
Aktualizováno 10.10. 2012 10:19

Zpěvačka Mista (25), které se neřekne jinak než slovenská Lady Gaga, dobyla v létě svým hitem Cash out české hudební hitparády. Teď si navíc vyzkoušela roli modelky!

Během focení se Mista předvedla ve fantastických modelech známého návrháře Osmanyho Laffity. „S Mistou jsem se potkal úplně náhodou. Sama mě oslovila, že si zamilovala moje šaty a mě se zase zalíbila její hudba a energie,“ míní Osmany.

„V minulosti jsem viděla několik jeho přehlídek a každý ví, že je to vždy ohromná show. Je to pro mě velká pocta, že vzikly takové fotky,“ uvedla Mista s tím, že si v jednom z modelů, v nichž se fotila, připadala jako Madonna.

„Model s kožešinami se mi velice líbil, byl hodně sexy, nejvíce mě ale uchvátily zlaté krátké šaty. Ty mi dodaly neuvěřitelné sebevědomí,“ pochvaluje si Mista, která se právě chystá na tříměsíční turné do Číny.

BUDE VÁS ZAJÍMAT:

Slovenská Lady Gaga nosí hadry po Miss Nováčkové!
GALERIE: Mista se odvázala! Mrkni na její sexy fotky
 

Zpěvačka svým posledním singlem Cash out bodovala v českých hitparádách, patří mezi nejhranější songy v klubech v Německu, Belgii a Holandsku, v současné době je i jedničkou v tanečních hitparádách ve Španělsku.

ČTĚTE TAKÉ:

Nechutné! Lady Gaga se pozvracela na koncertě přímo na pódiu

Podívejte se na nejhorší smrtelnou scénu v historii filmu!

Sexy Lucie Benešová: Obřím výstřihem sváděla chlapy

 

 

Autor: ana

Diskuze