Hot News Mista exkluzivně pro Prásk

Slovenská Lady Gaga v Číně: Luxus, vlastní ochranka a drsné zákazy!

Témata / Mista
Aktualizováno 16.11. 2012 16:11

Slovenská Lady Gaga alias Mista zažívá pocit opravdové hvězdy. Na její turné v Číně se k ní chovají k hvězdě formátu jako je Shakira nebo Madonna.

„Když jsem dostala nabídku jet na tříměsíční turné po Číně, nemohla jsem tomu uvěřit, protože takovou nabídku dostane málokdo,“ prozradila pro Prásk.tv Slovenka žijící v Praze.

Mista, jejíž hity Cash out nebo Rock it patřily k peckám i v Česku, bydlela v těch nejdražších hotelech. „Bez ochranky jsem téměř nemohu udělat ani krok, když jdu na nákupy a ztratila bych se asi bych se do hotelu nikdy zpět nevrátila, lidé tam neumí anglicky a taxikář by mi ani nerozuměl,“ říká Mista.

Kluby ve kterých zatím vystupovala praskaly ve švech a chlubily se ultramoderním stylem. „Je to rozmanitá země, lidé se tu ke mně chovali opravdu moc mile a na koncertech vytvoří vždy fantastickou atmosféru,“ říká.

Přípravy na koncert jsou ale hodně náročné a už narazila na spoustu zákazů a příkazů. I když o nich sama Mista nemluví, člověk z jejího okolí prozradil, že zákazů je spousta. „O některých tématech má Mista zákaz se veřejně vyjadřovat. Na tiskové konferenci víceméně říká to, co má napsané, protože angličtina není ještě tak rozšířena a novináři dostanou překlad průběhu celé komunikace tiskové konference a i to se dělá generální zkouška na samotnou tiskovku,“ uvedl zdroj z jejího okolí.

„Číňané jsou opravdu hodně precizní, je pravda, že jsem měla naplánovanou téměř každou hodinu,“ říká diplomaticky zpěvačka, která za pár dní vydává v Česku nové album a klip Show me.

SOUTĚŽ: Slovenská zpěvačka Mista konečně vydává své debutové album


A co se jí na Číně líbilo a co ji překvapilo? „Nejvíce jsem byla překvapená z toho, že „čína“ chutná úplně jinak než, kdy si koupíme v Česku, a dostat studenou vodu v restauracích je nemožné. Podle nich studená voda neprospívá organismu, takže když chcete studenou vodu, přinesou vám sklenici s ledem a horkou vodu, to mě překvapilo opravdu hodně,“ míní Mista.

Zpěvačka se musela odnaučit spoustu gest, které normálně dělala při vystoupení v Evropě a vůbec vulgární nejsou, v Číně ale při generální zkoušce byly označeny za nevhodné. Navíc by se na koncertech neměla oblékat do modré a žluté barvy.

ČTĚTE TAKÉ:

Slovenská Lady Gaga provokuje bez podprsenky!

Boubelka Lady Gaga: nadváhu zavinily těstoviny!

PTALI JSTE SE: Zpěvačku Mistu hltají až v Číně

Mista – slovenská Lady Gaga
Mista jede: V listopadu k mání hned dvě její CD 

ROZHOVOR: Jak se má Mista v Hong Kongu?

Autor: ana

Diskuze