Reklama
Reklama
Mista
Zdroj: Milan Mošna
Hot News Byl to nářez

Slovenská Lady Gaga: Mista si zazpívala na koncertě Keshy

Témata / Mista, Lady Gaga, TV Nova, Kesha
26. 7. 2013

Rok od roku je slovenská zpěvačka Mista, které se přezdívá Slovenská Lady Gaga, víc odvážnější. Odměnou jí za to bylo vystoupení na koncertě americké hvězdy Keshy.

"Ano, je to tak, tak nějak jsem postupně ztrácela stud a dokonce jsem si tentokrát oblékla jen podprsenku a bundičku," prozradila zpěvačka, kterou v minulosti oblékal například Osmany Laffita.

"Podprsenku s ostny jsem si nechala dovézt z New Yorku, a když jsem si ji poprvé oblékla, byla jsem z ní naprosto nadšená a okamžitě se stane mým oblíbeným kouskem," prozradila zpěvačka, která před pár dny byla předskokankou na pražském koncertě americké zpěvačky Keshy.

Téměř nikdo netuší, že její loňský hit Cash out byl původně napsán přímo pro Keshu. Nakonec ji ale producentský tým nabídl Mistě.

Nyní Mista boduje ve všech hitparádách v Německu, a to s novinkou Feel the Breeze. "Vydavatelství si dokonce vyžádalo letní verzi tohoto singlu, včetně i letní verzi klipu," míní zpěvačka, jejíž novinku za pouhý týden od nasazení vidělo na Youtube.com přes milion lidí.

Nejdříve byl singl nasazen v Německu, Švýcarsku a nyní byl nasazen do českých radií, v současné době je na prvních příčkách v českých hitparádách a nechala za sebou například Miley Cyrus, Eddie Stoilow nebo Pink.

 

V ZOO se bude koncertovat. Těšíme se na vás!
V čem vyrazit na letní festival?

Autor: mivr

Diskuze

Reklama
Reklama